O terapii


Dieta Gersona. Szkodliwe substancje jakie nagromadzają się w naszym organizmie, osiadają w głównej mierze w tkance tłuszczowej, dlatego ich ilość wraz z nadmiarem otłuszczenia naszego ciała skutecznie podtruwa nasz organizm. Osiadające w błonach komórkowych toksyny sprawiają, że czujemy się niekomfortowo, a co za tym idzie popadamy na różnego rodzaju choroby i brak nam radości życia.

Nasza wątroba potrzebuje nawet 4 lat, aby pozbyć się z naszego organizmu nagromadzonych szkodliwych substancji, dlatego też proces ten może powodować ponowne przedostawanie się toksyn do krwiobiegu, czego wynikiem jest niemożność przeprowadzenia skutecznego detoksu całego organizmu. Na szczęście doskonałym wsparciem dla oczyszczenia naszego ciała może być kawa organiczna do lewatywy, której niezwykłe działanie pozwala skutecznie zintensyfikować niwelowanie toksyn lipofilnych. Bogata w kofeinę kawa organiczna zwiększa wydajność przewodów żółciowych, które nie tylko usprawniają przepływ żółci do jelit, ale jednocześnie skutecznie blokują wchłanianie toksyn do krwi.

Wykorzystanie w detoksykacji organizmu terapii bazującej na kawie organicznej do lewatywy, pozwala wspomóc wycieńczony chorobą organizm osób cierpiących na nowotwory, poddawanych wyczerpującym chemioterapiom czy radioterapii, a także skutecznie wspiera wątrobę w stanach jej osłabienia. Zła dieta i nagromadzenie szkodliwych substancji metabolicznych to również zasadny powód do wykorzystania terapii z lewatywą.

Opcja jaką jest kawa organiczna do lewatywy, to terapia skuteczna i wyjątkowo ceniona zarówno przez lekarzy jak i pacjentów. Z jej pomocą objawy bólowe są łagodniejsze, a osoby ją stosujące czują się znacznie lepiej na całym ciele. Oczywiście jak każda terapia, również i ta ma swoich przeciwników, jednak jej dobroczynne działanie oczyszczające organizm jest udowodnione, a wspierany kuracją enzym wątrobowy odpowiedzialny za aktywność odtruwającą wątroby, wspaniale pomaga wzmocnić ciało pacjentów, którzy cierpią z powodu nagromadzenia toksyn i innych szkodliwych substancji.

Więcej informacji na naszym blogu dotyczącym terapii Gersona.