„Moja przygoda z terapią Gersona” to pierwsza książka, którą napisałam w ramach planowanej trylogii poświęconej zdrowemu i świadomemu życiu „Od nowa zaczęłam swoje życie”.

Opowiadam w niej o wspaniałych zmianach jakie przyniosły mi: decyzja o podjęciu terapii Gersona oraz skrupulatne przejście przez pełny program samouzdrowienia. Dzielę się wiedzą na temat istoty i najważniejszych elementów terapii, sposobami na skuteczne przeprowadzenie jej w domu oraz emocjami, które pojawiają się podczas niej.

Dzięki terapii Gersona przebudziłam się do świadomego życia, odzyskałam radość i odnalazłam nowe ścieżki spełnienia osobistego i zawodowego. Odkryłam potęgę wdzięczności. Nauczyłam się koncentrowania na podświadomości i pracy nad nią tak, aby wiodła mnie w najlepszym dla mnie kierunku.

Książka jest wynikiem mojej otwartości na potrzeby innych oraz chęci wsparcia ludzi szukających drogi wiodącej do życia zgodnego z naturą i potrzebami ciała i umysłu. Jest drogowskazem wynikającym z moich doświadczeń. Podróżujmy razem!Katarzyna Szymańska

Od dziś można zamówić książkę tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *