Możesz uzyskać ją za pomocą DESTYLATORA.

Destylarki do wody znajdują zastosowanie w tych wszystkich dziedzinach, gdzie czystość stosowanej wody ma szczególne znaczenie. A w Terapii Gersona ma ogromne znaczenie. Prosty destylator do wody z powietrznym systemem chłodzenia pozwala uzyskać wodę destylowaną potrzebną przy eksploatacji autoklawów, unitów stomatologicznych, akumulatorów, do sporządzania roztworów.

Jak działa destylator do wody?

Wprowadzona do urządzenia woda doprowadzana jest do wrzenia za pomocą grzałki i zamienia się w parę wodną, która kierowana jest do chłodnicy kondensującej. Ochładzanie powoduje zmian stanu skupienia z gazowego w ciekły, czyli skraplanie. Oczyszczona w ten sposób ciecz odprowadzana jest do wbudowanego zbiornika wykonanego z obojętnego materiału, który zapobiega ponownemu jej zanieczyszczeniu. Dzięki procesowi destylacji możliwe jest oczyszczenie wody z żyjących w niej zanieczyszczeń biologicznych, takich jak bakterie i wirusy. Podczas cyklu ogrzewania czysta woda odparowuje, a na dnie zbiornika pozostają cięższe od powietrza zanieczyszczenia pochodzące z rozkładu ciał stałych. Jakość uzyskanej w ten sposób wody jest często wyższa niż demineralizowanej.

W Terapii Gersona niezbędna jest woda destylowana przy stosowaniu lewatyw z kawy terapeutycznej, do przygotowania roztworu potasu, do zupy Hipokratesa.

Więcej informacji tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *