Codzienne zalecenia higieny zębów dla pacjentów Gersona

Właściwa higiena zębów jest bardzo ważna. Poniżej znajdują się nasze zalecenia dotyczące codziennego czyszczenia.

 1. Pędzel z szczoteczką Bass (POH). Może być również stosowany do masażu marginesu dziąsła. Pasta do zębów Weleda dla dzieci jest bezpieczna, podobnie jak marka Vita-Myr. Wystarczy użyć bardzo małej ilości pasty do zębów.
 2. Zalecane jest nitkowanie po każdym posiłku.
 3. Nawadniaj codziennie. Zaleca się stosowanie roztworu H2O2 i wody destylowanej. Roztwór JODu można również stosować przy 1-2 łyżeczkach na zbiornik irygacyjny w wodzie destylowanej. Spowoduje to, że trudno będzie dotrzeć do gruzu w kieszeniach i zabije szkodliwe mikroorganizmy. Polecamy irygator; który możesz kupić tutaj.
 4. Aby zminimalizować ryzyko powstawania ubytków, zaleca się płukanie  po każdym soku. Doskonałym urządzeniem jest: Irygator dentystyczny LD-A8 skutecznie czyści przestrzeń między zębami oraz dziąsła. Mocny pulsujący strumień wody ( do 8 atmosfer) masuje dziąsła i całą jamę ustną, poprawiając krążenie w dziąsłach. Dzięki starannie zaprojektowanej końcówce woda sięga obszarów, niedostępnych dla zwykłej szczoteczki i nici dentystycznej.
  Irygator dentystyczny jest również przydatny do pielęgnacji protez zębowych, koronek, implantów i innych aparatów dentystycznych. Regularne korzystanie z irygatora poprawia krążenie i skutecznie wzmacnia dziąsła redukując stan zapalny i krwawienia dziąseł.Zalety irygatora dentystycznego LD-A8:
  -zwiększona moc strumienia pozwala wodzie sięgać obszarów, niedostępnych podczas zwykłego czyszczenia.
  -płynna regulacja mocy strumienia pozwala dostosować urządzenie do indywidualnych preferencji, do potrzeb osób dorosłych, dzieci czy osób z chorymi dziąsłami.
  -pojemnik na płyn i komorę do końcówek teraz można myc w zmywarce.
  -komora do przechowywania końcówek, wyjmowana i wentylowana zapewnia 100% higieny w przechowywaniu dysz.
  -wbudowany uchwyt pozwala na przytwierdzenie urządzenia do ściany co znacznie ułatwia umiejscowienie urządzenia, szczególnie w małych łazienkach.
  ergonomiczny uchwyt irygatora doskonale leży w dłoni a gumowany przycisk włączający urządzenie zapewnia łatwe użycie, nawet w przypadku wilgotnych dłoni.
  -dzięki gładkiemu wzornictwu obudowa nie pokrywa się kurzem i wodą. Soft-Touch — niezwykle miękkie pokrycie elementów sterujących urządzeniem sprawia, ze korzystanie z niego jest łatwe i przyjemne.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *