Ile razy myśleliście o tym, aby zmienić swój styl życia na zdrowszy? Ile razy mieliście w planach wyeliminować niezdrowe nawyki żywieniowe? Jak często planujecie wyrzucić ze swojej diety mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego?

Zapewne większość z Was, do tej pory, nie zrobiła tego z jednego prostego powodu. Wielu osobom wydaję się, że prowadzenie zdrowego tryby życia wymaga dużego zachodu. Pokażemy Wam, że nic bardziej błędnego!

Co oferujemy: turnusy zdrowotne, w urokliwym, klimatycznym oraz spokojnym miejscu, jakim jest Jaworowy Dom. Codziennie będziemy pić świeżo wyciskane soki oraz jeść wegańskie i witariańskie potrawy. Nasz trener kulinarny udowodni Wam, że bez cukru, jajek i masła może przygotować smaczny deser. Sami przekonacie się, że weganin nie jest synonimem słowa wiecznie głodny.

Na pewno nie powiemy Wam jak żyć, ale pokażemy, że warto postawić na taki tryb życia. Jest to nie tylko łatwe, ale przede wszystkim satysfakcjonujące i szybko przynosi oczekiwane rezultaty. Podczas turnusów zdrowotnych zmienicie spojrzenie na wegański sposób odżywiania i stylu życia.

Co jeszcze: nauczymy Was medytować, wyciszając umysł i znajdując wewnętrzny spokój. Będziemy również oglądać dokumenty o ważnych aspektach zdrowej diety. Towarzyszyć nam będą eksperci w każdym z tych tematów.

Kluczowym, elementem naszych warsztatów będzie lewatywa z kawy. Udowodnimy, że możecie ją robić w warunkach domowych. Będziecie mieli okazję przekonać się, że dzięki tej naprawdę prostej metodzie nabierzecie sił i energii do dalszych działań.

Jeżeli jednak, wszystko to jest już wam znane to nie oznacza wcale, że nasze turnusy nie są dla was. Wręcz przeciwnie. Będzie to doskonała okazja do rozmów z innymi osobami, podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat wegańskiego tryby życia , wspólnej medytacji oraz ćwiczeń. Gwarantujemy, że turnusy zdrowotne, to okazja do niesamowitego wytchnienia bowiem wspaniale że wypoczniecie, zrelaksujecie się i nabierzecie sił do dalszych działań. Obecność każdego z Was będzie dla nas ważna. Jesteśmy pewni, że będziemy mieli okazję nauczyć się od siebie nawzajem wielu cennych rzeczy.

Turnus odbędą się w dniach:

23.04 – 30.04.2019

Dwór Pomorski
Luboradza 4
78-460 Barwice

Jeżeli jesteście zainteresowani zapraszam do kontaktu 608 239 569. Adres do korespondencji: kontakt@well-ness.pl

DATA TURNUSU I CENNIK 

PROGRAM TURNUSU